Kontakt

Masz ochotę do mnie napisać? Śmiało!

E- MAIL: spiewajswiadomie@gmail.com

Z chęcią odpowiadam na wszystkie maile i zapytania. Pisz „cześć”, „siema Marcin”, a nie „dzień dobry proszę Pana” ; ) Może zdarzyć się tak, że odpowiedź dostaniesz już po paru sekundach- to jednak wersja optymistyczna : D Zazwyczaj potrzebuję kilku dni na odpisanie. Jeśli nie otrzymasz odpowiedzi przez dłuższy czas, możesz mnie pogonić ; ) Łap mnie wszędzie gdzie się da- Facebook, Instagram, Youtube!

Ułatw mi pracę i w tytule maila wpisz:

Współpraca

jeśli chcesz, abyśmy zaczęli ze sobą pracować. Mam tu na myśli warsztaty, festiwale i konkursy muzyczne. Nie boję się kamery, więc do TV też chętnie wpadnę : )

Lekcje

jeśli szukasz nauczyciela i Twój wybór padł właśnie na mnie.

Inne

jeśli chcesz zapytać czy, np. umiem układać kostkę Rubika i jak to robię, czy trenowałem karate, piszę własne utwory lub gdzie kupuję T-shirty.

pisz
śmiało

Przeczytaj to zanim wyślesz wiadomość!!!
Niestety od 2019 roku nie oceniam już nadesłanych do mnie nagrań. Robiłem to z czystą przyjemnością! RobiłEM… tak tak, tu jest czas przeszły! Liczba maili, którą otrzymywałem każdego dnia przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Co tu dużo pisać- było to bardzo miłe, ale ich ogromna ilość mnie przygniotła. Zrozum- nie jestem w stanie ogarnąć tak dużej ilości wiadomości na każdym portalu społecznościowym. Ale czekaj czekaj- nic straconego! Dołącz do mojej grupy na Facebooku (śpiewajświadomie) i opublikuj swoje nagranie. Tworzymy tam najlepszą wokalną społeczność, która na pewno oceni Twoje nagranie. Ja również jestem tam aktywny : )

Formularz kontaktowy