Lekcje

Poszukujesz profesjonalnego nauczyciela śpiewu rozrywkowego? (jazz, pop, soul, rnb, rock), który w odpowiedni sposób zadba o Twoją technikę i styl? Chcesz, aby ktoś Ci pomógł przygotować się w profesjonalny sposób na festiwal bądź casting do programu telewizyjnego? A może marzysz o dostaniu się na Akademię muzyczną? Zapraszam na lekcje! Prowadzę zajęcia zarówno dla początkujących, jak również doświadczonych wokalistów. Lekcji udzielam w Dąbrowie Górniczej oraz online – skype.

jazz, pop
soul,rnb?

konsultacja skype

Warunkiem przeprowadzenia konsultacji na Skype jest posiadanie mikrofonu (pojemnościowy, dynamiczny) z kartą dźwiękową, słuchawek oraz szybkiego łącza internetowego. Nie preferuję lekcji przez laptopa (dźwięk) ani tym bardziej telefon. Tylko z mikrofonem możemy liczyć na dobrej jakości dźwięk, a to co słyszę ma bardzo duże znaczenie w odniesieniu do ćwiczeń i całej lekcji. Stabilne łącze internetowe sprawi, że będziemy mogli skupić się na lekcji, a nie na informatyce ; ) Dlatego, abym mógł Ci pomóc jak najlepiej umiem zadbaj o kwestie techniczne. Na pewno na tym zyskasz : )
Na skype nie ma możliwości ćwiczenia jednocześnie piano+wokal. Niestety, trzeba śpiewać „a cappella” lub z podkładem (który musisz mieć z czego odtworzyć). Warto mieć to na uwadze. Dotyczy to szczególnie początkujących wokalistów, którzy będą mieli problemy z utrzymaniem dźwięku na długich skalach bez pomocy pianina.

warsztaty

Organizujesz warsztaty, festiwal lub konkurs i chcesz, żebym się na nim pojawił w roli nauczyciela śpiewu lub jurora? Pisz śmiało, z czystą przyjemnością biorę udział w tego typu wydarzeniach. Jedyną przeszkodą może być tylko mój grafik i występy w amatorskiej lidze piłkarskiej ; ) W tytule maila wpisz WARSZTATY i kilka szczegółów dotyczących imprezy jak: data, rodzaj imprezy, tematyka, miejscowość, czas trwania, kilka słów o uczestnikach i kontakt do siebie. Odpowiem tak szybko, jak to możliwe. Wspólnie ustalimy plan działania.

konsultacje na żywo

W tej kwestii wiele zależy od aktualnej sytuacji w naszym kraju. Na ten moment moje studio jest zamknięte na lekcje na żywo. Jeżeli to się zmieni, umieszczę tutaj odpowiednią informację. 

Jeżeli jesteś zainteresowany/na lekcjami ze mną, napisz maila. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Tym samym informuję z przykrością, że mój grafik jest dość mocno zapełniony i być może na termin trzeba będzie trochę poczekać. Tym samym polecam moje kursy śpiewu online - te już wydane lub nadchodzące!